اسکلت فلزی چیست ، اسکلت فلزی، سازه ، سوله ، قیمت سوله ، قیمت سازه ، قیمت اسکلت فلزی ، نصب و اجرا سوله ، نصب و اجرا سازه ، نصب و اجرا اسکلت فلزی ، سوله فلزی سبک ، اسکلت فلزی سبک ، ساختمان اسکلت فلزی ، تولید سوله ، ساخت سازه بتونی ،تولید اسکلت فلزی

اسکلت فلزی چیست :

اسکلت فلزی ساختمانی واژه ای است که در ساختمان‌سازی به وفوربه کار می‌رود. ساختمان‌هایی با اسکلت فلزی از جنس فولاد، از ستون‌های عمودی و تیرهای افقی شکل که به شکل اضلاع مربعی و یا مستطیلی به هم متصل شده‌اند، ایجاد گردیده‌اند. این تیر ها و ستون ها، وظیفهٔ پایدار نگه داشتن  طبقات، سقف‌ها و دیوارهایی را که به اسکلت فلزی ساختمان متصل هستند را برعهده دارد.

سازه های اسکلت فلزی به دلیل یکپارچه بودن فولاد در مقابل زمین لرزه از خود انعطاف نشان میدهد و به لطف داشتن وزن کمتر نسبت به بتن تعادل بهتری داشته و در نتیجه کمتر مرتعش می شود.

images-14

همچنین اسکلتهای فلزی جوشی  که در محوطه پروژه هاي ساختمانی به هم متصل می شوندبه دلیل  محدودیت در فراهم کردن برق ولزوم استفاده دستگاه هاي جوش مدرن با قدرت نفوذ بالا و مصابق  بااستاندارد های جهانی  ، عدم وجود ابزارهای  صنعتی سنگین مناسب ، نداشتن تیم هاي جوشکاری حرفه ای ، رنگ آمیزي و زنگ زدایی صحیح و … نه تنها فاقد کیفیت هستند بلکه کاملاً خارج از استاندارد  و داراي دوره ای  زمان بر هستند که بی شک باعث ایجاد ترافیک در معا برشده و مزاحمت برای  همسایگان به وجود می آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *